Valentýn pro chytré maminky: Originální nápady na dárečky a aktivity pro celou rodinu

0 komentář
Valentýn

Blíží se den lásky a pro chytré maminky to znamená příležitost spojit romantiku s kreativitou a vytvořit nezapomenutelný Valentýn pro celou rodinu. V tomto článku najdete inspiraci na originální dárečky a aktivity, které přinesou radost všem členům domácnosti.

Láska ve vzduchu i doma

Valentýn nemusí být jen o romantice mezi partnery, ale může být i příležitostí k posílení vazeb v celé rodině. Zde jsou nápady, jak tento den oslavit kreativně a zapojit do něj všechny členy rodiny.

Rodinný foto deník

Vytvořte společný rodinný foto deník plný společných vzpomínek. Nechte každého člena rodiny vybrat své oblíbené rodinné fotografie a společně je zařaďte do alba s vlastnoručně psanými poznámkami.

Valentýn je čas na láskyplné společné vaření

Připravte společný valentýnský oběd nebo večeři, kde každý pomůže s něčím jiným. Můžete si také vytvořit “menu lásky” s oblíbenými jídly všech členů rodiny a každé jídlo pojmenovat podle nějakého zvláštního rodinného okamžiku nebo vtipu.

Tvořivé dílny

Uspořádejte rodinné tvořivé dílny, kde si budete vyrábět valentýnské dekorace, přáníčka nebo malé dárečky pro sebe. Děti si mohou vytvořit vlastní valentýnky pro své kamarády nebo učitele.

Společná filmová noc

Zorganizujte tematickou filmovou noc s výběrem rodinných filmů o lásce a přátelství. Nezapomeňte na spoustu polštářů, dek a samozřejmě popcorn.

Lov na poklady

Vymyslete rodinný lov na poklady s valentýnskou tématikou. Každá nápověda nebo úkol může být spojen s vyjádřením lásky nebo poděkováním mezi členy rodiny.

Vytvoření “stromu lásky”

Nakreslete nebo vytvořte strom na velký arch papíru a nechte každého člena rodiny přidat “list” s vzkazem lásky nebo poděkováním pro ostatní. Takto vytvoříte “strom lásky”, který může zdobit váš domov.

Rodinný den venku

Pokud to počasí dovolí, vyrazte na rodinný výlet do přírody. Čerstvý vzduch a společně strávený čas jsou skvělými způsoby, jak oslavit lásku a přátelství.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Valentýn je svátek lásky. Oslavte ho celá rodina společně

 

Mohlo by se vám také líbit: