Simona Postlerová: Milující matka a hvězda jeviště

0 komentář
Postlerová

Simona Postlerová a její život

Simona Postlerová, významná česká herečka a dabérka, zemřela ve věku 59 let ve svém bytě na pražských Vinohradech. Postlerová, která byla známá svým angažmá v několika divadlech, naposledy excelovala ve výstupu ve Vinohradském divadle a v Divadle Radka Brzobohatého.

Postoj k současné společnosti

V rozhovoru pro magazín Lifee, který poskytla v lednu 2023, Simona Postlerová reflektovala své pocity ohledně stavu české společnosti. Vyjádřila obavy, zda jsou lidé skutečně svobodní a zdůraznila, že vnitřní svoboda je něco, co si člověk musí uchovat sám. “Hlavně – nebát se,” řekla Postlerová, poukazující na strach jako negativní faktor ovlivňující lidské jednání.

Profesionální a osobní život

Herečka se také věnovala otázkám týkajícím se práv homosexuálních menšin, zejména v kontextu výchovy dětí. Jako matka dvou dětí často obhajovala práva a lepší postavení homosexuálních párů v společnosti. V rozhovorech a diskuzích zdůrazňovala důležitost lásky a pochopení v rodinném prostředí.

Postlerová

Herečka se svou rodinou.

Především máma

Herečka, po boku svého manžela, hudebníka Zdeňka Hráška, vychovávala dvě děti – dceru Janu Magdalénu a syna Damiána. Damiánovi se v dětství projevily známky vážné poruchy autistického spektra, konkrétně Aspergerova syndromu, ke kterému se později přidala i schizofrenie. Od roku 2016 se Simona o vážně nemocného syna starala sama.

MOHLO BY SE VÁM HODIT 

Moderní trendy ve vývoji dětských hraček: Co je aktuální a proč je to dobré pro rozvoj dítěte

Kultovní sci-fi filmy, které nesmí vaše děti minout

 

 

Mohlo by se vám také líbit: