Jak potěšit chlapce oblečením

od Chytrá Máma
0 komentář
oblečení chlapec

Všichni víme, že měkké dárky nejsou mezi dětmi zrovna nejoblíbenější. Přesto se k nim rodiče často uchylují, aby tak trochu spojili příjemné s užitečným. Dětský šatník je potřeba neustále obměňovat a dokoupit nějaké ty kousky právě na narozeniny či Vánoce se zdá jako naprosto ideální řešení, které navíc zaručí šetrnější přístup k rodinnému rozpočtu. Jak to ale udělat, aby i tyto dárky vyčarovaly na dětských tvářích úsměv, a ne znechucení a smutek? Máme pro vás několik tipů!

Zvolte oblíbené barvy

Všichni chlapci mají nějaké oblíbené barvy, v nichž se cítí dobře a komfortně. Až tedy budete vybírat zimní bundu, nové kalhoty nebo teplou mikinu, pamatujte na to a snažte se právě tyto barvy zvolit. Děti jistě potěší, že jste si dali práci a vybrali barvy, které jsou jim blízké.

Pátrejte po oblíbených hrdinech

Oblečení pro chlapce je dnes snadné sehnat s oblíbenými pohádkovými postavami. Mikiny, trička, trenýrky, ale i ponožky a pyžama se vyrábí s obrázky spidermana, postavičkami z Tlapkové patroly či s výjevy z Požárníka Sama. Vzpomeňte si na oblíbenou pohádku vašich dětí a hledejte oblečení s touto tematikou. Úspěch dárku bude v tomto případě zaručen!

Nechte děti vybrat

Pokud víte, že jsou vaše děti na oblečení náročné a před kamarády se jen tak v něčem necítí dobře, možná jim uděláte radost, když samotný výběr necháte na nich. To jistě ocení zejména starší chlapci. Můžete například v den narozenin vyrazit společně na nákupy. Pokud obchůzky po obchodech nejsou vašim šálkem čaje, sedněte si společně k počítači a udělejte nákup v klidu přes e-shop s dětským oblečením. Velmi široký sortiment najdete například na webu Olšákovi.cz.

Nikdy bychom neměli zůstat jen u měkkých dárků

I když dítě dostane velké množství oblečení k Vánocům či narozeninám, vždycky mu dopřejte aspoň jeden drobný vysněný dárek. Může to být vytoužená hračka nebo třeba společný zážitek.

Mohlo by se vám také líbit: