Ideální vánoční dárek pro muže? Kvalitní hodinky!

od Chytrá Máma
0 komentář

Ideální vánoční dárek pro muže? Kvalitní hodinky!

Pokud vám při pohledu na kalendář došlo, že se Vánoce blíží mílovými kroky, nepropadejte panice. Stále máte dost času na to, abyste pro své blízké vybrala pěkné dárky. Ale čím potěšíte svého milovaného manžela či partnera? Chcete-li mu letos darovat něco, co doslova nedá z ruky, zabalte mu pod stromeček kvalitní hodinky.

Nemusíte vymýšlet kolo, abyste u muže zabodovala. Pánům sice nevadí ani kreativní a originální dárky, ale nepohrdnou ani takovou klasikou, jakou kvalitní hodinky bezesporu jsou.

A bude z nich mít radost, když neudělá ani krok bez telefonu?

V prvé řadě odhoďte stranou předsudky – hodinky mají smysl i v dnešní době. A nic na tom nemění ani fakt, že drtivá většina lidí disponuje smartphonem, který některým doslova přirostl k ruce.

Daleko od pravdy je i tvrzení, že si muži pomocí dražších hodinek léči komplexy. Hodinky jsou jednoduše součástí image nebo postavení. Nosí je sportovci, byznysmani, nadšenci do létání a další skupiny lidí. V podstatě jde o velmi žádaný doplněk, který umocní celkový dojem z outfitu a dodá dotyčnému na sebedůvěře. Ale o léčení komplexu či umělém zvyšování ega nemůže být řeč. Alespoň ne u normálně uvažujících jedinců.

Vraťme se však k vašemu milovanému. Kde byste se měla po náramkových hodinkách poohlédnout? A kolik do nich investovat?

Kvalitní hodinky jedině od specialistů

Chcete-li mít jistotu, že při výběru nešlápnete vedle, obraťte se na specializovaného prodejce. My jsme se zaměřili na hodinky od Helveti.cz, protože prodejce danému sortimentu rozumí a nabízí pouze prověřené značky.

Hodinky od specialistů jsou rozděleny do kategorií podle způsobu použití, zemí původu, typu strojku a materiálu. Dobrou volbou je i kategorie bestsellerů, tedy nejprodávanějších modelů. Nebudete-li se moct rozhodnout, můžete se zde inspirovat.

Kromě toho, že dostanete na výběr z 18 značek, nebudete muset platit dopravu a získáte prodlouženou záruku na 3 roky. Prodejce navíc disponuje kamennou prodejnou a stovkami výdejen. Další důvody, proč nakoupit právě zde, snad ani nepotřebujete.

A co se týče cen, kvalitní hodinky něco stojí. Na Helveti.cz však seženete pěkné kousky i v relaci nižších tisíců.

Mohlo by se vám také líbit: