Jaké povlečení děti milují? Prozradíme vám, čím jim zaručeně uděláte radost

od Chytrá Máma
0 komentář

Pustila jste se do výběru dětského povlečení a došla jste k závěru, že si nevíte rady? Nejste sama – podobné prozření zažívají maminky poměrně často. Potíž bývá v rozdílných požadavcích dětí a rodičů. Zatímco vy preferujete kvalitní materiály, prckové hledí spíše na to, co je na povlečení vyobrazeno. Nebuďte z toho smutná a nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak na to.

Dětská fantazie je vskutku bohatá a je důležité ji podporovat, protože má zásadní vliv na přirozený rozvoj dítěte. Proto byste měli při zařizování dětského pokoje zohlednit požadavky svého dítka a vytvořit pro něj prostředí, ve kterém se bude cítit dobře. Obvykle jde o motivy pohádkových hrdinů, což samozřejmě platí také pro ložní prádlo.

Jaké povlečení pro miminko?

Miminku přece na motivu nesejde, tak proč se dětským povlečením do postýlky hlouběji zabývat? Pravdou je, že novorozenec ještě pohádkové bytosti nezná, ale na druhou stranu jste to vy, kdo jistě touží po něžném motivu. Naprostou samozřejmostí by měla být přítomnost zdravotně nezávadných materiálů vhodných pro citlivou dětskou pokožku. Zajímejte se o to, zda výrobce používá šetrné barvy a mimo to také o zapínání.

Jaké motivy preferuji předškoláci?

Vybrat dětské povlečení do velké postele nemusí být tak složité, jak se možná na první pohled jeví. Zalovte v paměti a vzpomeňte si na pohádky, které váš potomek dennodenně sleduje. Na pomyslném seznamu se pravděpodobně objeví jména jako Spiderman, Elza a Anna z Ledového království, Mimoni, Trollové, Mašinka Tomáš či Máša a medvěd. Také u tohoto sortiment dětského povlečení dbejte na nezávadnost barev a materiálů.

Co se týče větších dětí, i ty mají rády povlečení s nápaditými motivy. Dětské hrdiny však střídají přírodní scenérie, zvířata, výjevy z velkoměst a podobně. Velmi populární je povlečení s 3D efektem.

A kde se po dětském povlečení poohlédnout? V případě zavedeného e-shopu rodinnebaleni.cz určitě neuděláte chybu. Kvalifikovaná zákaznická podpora vám s výběrem ochotně poradí a doporučí vhodný produkt. Garantujeme vám, že povlečení od předního prodejce bytového textilu pokojíček vašeho dítěte rozjasní jako žádné jiné.

Mohlo by se vám také líbit: