SOUTĚŽ: Zdravá svačinka nebo vyvážený oběd pro celou rodinu! ManaDrink si dáte kdekoliv a kdykoliv. Vyhrajte s námi celé balení!

od Chytrá Máma
0 komentář
ManaDrink

Zajistit zdravé stravování pro celou rodinu může být v každodenním shonu někdy pořádným oříškem. Co kdybychom vám ale řekli, že zdravé, chutné a vyvážené jídlo si můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv? A že nabízí zdravotní benefity, o jakých se vám u některých jiných jídel může jen zdát?

Stresující realitu všedního dne asi netřeba připomínat. Přeskakujeme snídaně, stravujeme se jídlem z fast foodu nebo jsme nucení vybírat si z omezené nabídky poledních menu v blízkosti práce. Naše ratolesti pak zase často přeskakují školní obědy, protože zrovna není nic lákavého v nabídce. Nebo do sebe během přestávky ve škole rychle cpou cokoliv, co jsme jim zrovna ráno stihli hodit do batohu. Snaha zdravě stravovat sebe i své nejbližší někdy představuje nekonečnou bitvu.

Chytré stravování

O zdravý životní styl se zajímá každá moderní maminka. Ale ruku na srdce… Kdo má čas mu věnovat veškerou svou pozornost? Pokud je to i váš případ, zkuste jeden nebo i víc chodů vyměnit za lehce stravitelnou formou jídla v podobě nápojů nebo prášků určených k rozmíchání ve vodě.

Po obdobném řešení sahá v Česku i v zahraničí stále více lidí. A možná vás překvapí, kolik zdravotních benefitů takové stravování přináší. Alespoň u ověřených firem, které podobná řešení nabízejí. Na našem trhu je to Mana: Původní český startup, který už osm let vyšperkovává svoji nabídku. Mana slaví úspěchy už i v zahraničí a má svoje produkty a jejich zdravotní benefity ověnčené klinickými studiemi.

MANA: 176 zdravotních benefitů v jednom drinku

Mana produkty jsou nabité bioaktivními účinnými látkami a přináší tak 176 zdravotních benefitů. V nabídce hned ve třech příchutích: Boží vanilková origin, hříšně kakaová choco, a nově také osvěžující meruňková. Můžete si zvolit buď ManaPowder – tedy prášek určený k vlastnímu rozmíchání s vodou, nebo už připravený a předmíchaný ManaDrink.

Ať už preferujete prášek nebo předmíchaný nápoj, obojí vám za každé situace dodá všech 42 základních nutrientů. Mana obsahuje všechny potřebné vitamíny, proteiny, vlákninu i například omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravé srdce a cévy.

Benefitovat bude vaše tělo i pokud jde o vlasy, nehty a kůži. Naboostujete si imunitní systém a podpoříte správnou funkci metabolismu. Manu můžete s ohledem na jejich dietní potřeby dopřát i svým dětem:  jako svačinku či náhradu většího jídla ji mohou už od tří let.

Soutěž:

Chcete si vyzkoušet benefity Many na vlastní kůži? Tak nám napište, kolik zdravotních benefitů Mana nabízí. Vylosovaný výherce získá balík dvanácti ManaDrinků.

Soutěž byla dne 28.11.2022 oficiálně ukončena. Výherci obdrží nejpozději do 1.12. oznamovací email. Děkujeme za účast.

 

Soutěž zajišťuje společnost Heaven labs s.r.o. , též výrobce produktů MANA. Zprostředkovatel si vyhrazuje právo na změnu v soutěži či její úplné zrušení. Vylosování výherce proběhne náhodným výběrem ze správných odpovědí dne 16.11.2022. Pokud nebudete do konce listopadu osloven/a, bohužel jste nebyl/a vybrán jako výherce a soutěžní předmět Vám zaslán nebude. Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účely odeslání soutěžního předmětu v případě výhry. Odesláním emailu potvrzujete, že se soutěže účastníte naprosto dobrovolně. 

Mohlo by se vám také líbit: