Chytrá máma uklízet nemusí. Díky úklidové službě budete mít více času na své nejbližší!

od Chytrá Máma
0 komentář

Mami, neuklízej pořád a pojď si hrát… Pokud slýcháte tuto frázi snad až příliš často, možná je na čase přehodnotit přístup k životu a vyměnit čas strávený s mopem v ruce za něco mnohem důležitějšího a zábavnějšího – nezapomenutelné chvíle s dětmi a partnerem. Jenomže domácnost se sama neuklidí, tak co s tím? Když si alespoň jednou za čas pozvete domů profesionály, nic tím nepokazíte. Nepřijdete o titul hospodyňky roku, a naopak získáte jeden další. Bude z vás ještě lepší máma!

Nechat za sebe někoho uklízet? Proč ne!

Cítíte-li se trapně při představě, že za vás úklid domácnosti dělá někdo jiný, buďte v klidu. Úklidové firmy se v posledních letech těší nebývalém zájmu. I české hospodyňky zřejmě se pochopily, že čas strávený s rodinou nelze ničím a nijak nahradit. A že víkend by neměl být jen o gruntování. Takže ještě jednou, pro jistotu – obrátíte-li se na úklidovou firmu, nikdo si o vás nebude myslet nic špatného.

Úklid firmou může pomoct rodinnému rozpočtu

Jak rozumět tomu, že někteří lidé platí za úklid, aby ulevili svému napjatému rozpočtu? Jednoduše. Spočítejte si, kolik času trávíte úklidem a kolik byste vydělala v případě, kdybyste se místo luxování a mytí oken věnovala práci. Tedy za předpokladu, že nejste vázána na pevnou pracovní dobu.

Ztráta soukromí a krádeže nehrozí

Strach nemusíte mít ani z toho, že se bude „paní na úklid“ prohrabovat ve vašich osobních věcech, nebo že odejde s kapsami naditými vašimi cennostmi. V případě prověřené úklidové firmy s dobrými referencemi nic podobného nehrozí. Kvalifikovaní zaměstnanci jsou velmi diskrétní.

Domácnost čistá jako nikdy předtím

Můžete se snažit, jak jen chcete, ale bez speciálních čističů, zařízení a know how nikdy neuklidíte tak efektivně jako „lidé z oboru“. Nevěříte? Není nic jednoduššího než úklidovku vyzkoušet. Třeba EkoBIT, která má přes dvacet let zkušeností a pracují pro ni pouze ověření a stálí pracovníci. Bližší informace najdete na Ekologickyuklid.eu.

Mohlo by se vám také líbit: