Honey Boo Boo: Dětská Miss, ze které je teď cvalík! Takhle se ničí dětství

od Michaela Romanová
0 komentář
miss

Dnes šestnáctiletá Alana Thompson, která je především ve Spojených státech amerických známá pod přezdívkou Honey Boo Boo, se coby malá dívenka zapsala jako hvězdná dětská Miss. Dostala vlastní reality show a žila úplně jiným životem než její vrstevníci. Sláva je ale vrtkavá a na dívce se léta nenormálního dětství podepsala.

Dívka už nepřipomíná roztomilou malou Miss, viditelně ztloustla a mluví o tom, jak moc je nešťastná. Seznamte se s Alanou Thompson alias Honey Boo Boo, dřívějším miláčkem Ameriky.

Matka, její sny a plány

Tohle vídáme docela často. Rodiče si potřebují něco dokázat a skrze vlastní děti se snaží plnit své dávné sny. Nejinak činila i June Shannon, matka malé Alany, která ji přihlásila do soutěže krásy, jichž se po celé Americe konají desítky. Dětské soutěže krásy jsou v Americe hodně populární. Navíc je Amerika rovněž známá tím, že zdejším obyvatelům je blízké cokoliv, co je neobvyklé nebo zvrácené.

miss

Honey Boo Boo se svojí cenou. (foto: instagram/honeybooboo)

Malá Alana tehdy soutěž krásy vyhrála, a tak se její matka June rozhodla tohle vítězství zúročit. Svou dceru přihlásila do reality show, kde právě malé vítězky z těchto dětských továren na slávu vystupovaly a kde jejich matky představovaly své dcery a jejich životy. Dobrá příležitost, jak se proslavit. Ale ani to nestačilo.

Mladá dívka se líbila, stala se populární, producentům nakonec ani nevadilo, že jim jejich dětská Miss začala rapidně přibírat na váze. Koneckonců k tloušťce má předpoklady. Začala se velmi brzy podobat své matce, která byla vždy při těle. Přišla nabídka na vlastní pořad s názvem Here Comes Honey Boo Boo. V této show už nevystupovala jen Alana, ale celá její velká famílie. Pořad se stal velice populárním, měl sledovanost a na povrch začaly vyplouvat různé informace o Alanině rodině. To ale na postupně dospívající dívku nemělo moc dobrý dopad.

Nechvalně známá June

Alanina matka June není příliš dobrým vzorem pro své děti, ty totiž musely snášet nejen to, že z nich dělala senzaci. Po úspěchu dcery Alany vlastně poslala do televize všechny své nejbližší. Její potomci se museli ale vyrovnat i s tím, že si June domů vodila různé muže, povětšinou sexuální delikventy s temnou minulostí. Hovořilo se i o tom, že někteří její partneři měli děti June obtěžovat a být za to souzeni.

matka

Matka June (foto: instagram/june_thompson)

To ale jako by bylo málo! June měla také velmi blízko k drogám, o čemž děti také věděly. June dokonce zadržela dva roky zpět policie, byla obviněná z držení drog – a v té době se opatrovníkem jejích dětí, včetně Alany, stala nejstarší z potomků, dcera Lauryn. Co na to veřejnost nebo dokonce samotné děti, to June vůbec nezajímalo. Hlavně, že byla sledovanost. Tu dnes má June i Alana na Instagramu opravdu velkou. Obézní dětská Miss Honey má jeden milion fanoušků!

Alana by chtěla více než slávu

Samotná Alana se ale nyní projevila jako velmi citlivá a rozumná mladá dívka. Přiznala, že ji trápí, že svým okolím i svou matkou je vnímána jen jako Honey Boo Boo, chtěla by mnohem více. Chtěla by mít přátele, ovšem ve svých šestnácti letech prý nemá žádnou kamarádku. Nikomu totiž nevěří a je svým dětstvím plným slávy skutečně poznamenaná.

Honey Boo Boo

Z Honey Boo Boo je v šestnácti velký cvalík. (foto: instagram/honeybooboo)

Navíc musí čelit i otázkám na drogové období své matky. Alana také přiznala, že když na tom jejich matka June byla nejhůře, nikdo z jejích sourozenců netušil, jak to s nimi dopadne a kde nakonec skončí. Není proto divu, že útěchu hledala Alana především v jídle. Dnes to sice už není malá roztomilá dětská Miss, ale dle všeho to ničemu neškodí. Snad se Alana se všemi nástrahami života i v budoucnu popere.

Jde vidět, že sláva a úspěch mají své stinné stránky, u dětí obzvlášť, v Americe to není nic moc neobvyklého. Bohužel.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Sportem ku zdraví dítěte, počítačem k trvalé obezitě

Se zdravými snídaněmi nikdy nezačnete brzy

Mohlo by se vám také líbit: