Maminky podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, jestli hvězdy nelžou

od Michaela Romanová
0 komentář
znamení

Každá máma je jiná – i když každá své dítě bezmezně miluje, k výchově často přistupuje odlišně. Někdy se říká, že se stačí podívat na to, jaká máma byla ta vaše. Jste stejná? Nebo máte k výchově úplně jiný přístup? Přečtěte si, jaká jste maminka podle znamení zvěrokruhu. Schválně, zda to na vás skutečně sedí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Mámy ve znamení Berana jsou často dost cílevědomé a také zodpovědné. Svým potomkům naslouchají a snaží se jim být co nejblíže. Na druhou stranu se snaží děti naučit i to, že musí být samostatné a nezávislé. Pro Berany je i mateřství velká výzva, mámy tak bývají dost nekompromisní a rázné.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Maminky ve znamení Býka jsou pečlivé, mají rády, když jde všechno podle plánu a dost často prosazují v rodině jistý řád. Vytváří ideální domov plný bezpečí, lásky a pochopení. Také mají rády kvalitní věci a určitě chtějí dopřávat svým dětem jen to nejlepší. Nejlepší jídlo, oblečení i hračky. Všechno zkrátka musí být naprosto dokonalé.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Maminky v tomto znamení jsou velmi veselé a komunikativní. Děti tak často vedou k tomu, aby navazovaly nové vztahy a měly hodně kamarádů. Blíženci ale mohou mít i dvě tváře, přes veselou a přátelskou povahu se občas začne ukazovat i malý mráček v podobě nervozity. Která máma ale není občas nervózní, že? Mámy v tomto znamení si ale moc často starosti nepřipouští, neustále mají chuť se učit, a to předávají i svým dětem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Matky ve znamení Raka nemůže předčit nikdo. Jsou naprosto oddané a milující, pro své děti by dýchaly i v případě, že to není úplně potřeba. Mají skvělé instinkty a děti mají vždy na prvním místě. Obětovaly by se zkrátka za jakékoliv situace. Co dětem na očích vidí, to jim splní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Matky v tomto znamení jsou opravdové lvice a bojovat jako lev také učí již od malička své děti. Chtějí, aby děti věděly, že život není snadný a učí je, že si své místo na slunci musí umět vybojovat. Své životní zkušenosti se snaží dětem vždy předat a rozhodně chtějí, aby děti uměly být samostatné, a to jak v životě, tak i co se úklidu pokojíčku týče.

máma

Mámy Lvice učí své děti, že život je boj. (foto: depositphotos)

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou perfekcionistky. Milují pořádek, řád a vyžadují disciplínu. Každý den má svůj řád, každá činnost rovněž. Děti se od vás mají co učit, například to, že ctižádostivost není vždy na škodu. Okolí to možná může vnímat tak, že to přeháníte, ale vy si z toho hlavu neděláte. Všechno přece děláte pro své děti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vás děti přímo zbožňují, a nejen ty vlastní, ale i cizí. Nechybí vám totiž hravost, uvolněnost, a vlastně jste někdy i maličko praštěná. S dětmi blbnete do roztrhání těla, ale nikdy se nepřemáháte, naopak si to nadmíru užíváte. Mámy ve znamení Vah prostě nezkazí žádnou legraci.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Na mámy v tomto znamení je spoleh, nezáleží na tom, kolik povinností mají, ony to vždycky všechno zvládnou levou zadní. Umíte dělat i deset věcí najednou a to jen díky tomu, že máte skvěle zorganizovaný čas a máte přehled o tom, co je potřeba.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nezdolný optimismus, tak toho mají mámy ve znamení Střelce na rozdávání. Nikdy se nehroutí, protože věří tomu, že mohou zvládnout všechno na světě, přesně to učí i své děti. S mámou optimistkou taky není nikdy nuda.

máma

S mámou ve znamení Střelce není nikdy nuda. (foto: depositphotos)

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Maminky ve znamení Kozoroha nikdy neustupují, důslednost mají prostě v krvi. Dětem vždy pečlivě všechno vysvětlí, výchovu neponechávají náhodě. S jakoukoliv nepředvídatelnou situací si ale díky tomu umí poradit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vy se rozhodně davem strhnout nenecháte, na všechno máte vlastní metody a posloucháte vlastní intuici. Mámy Vodnářky jsou velice hravé a kreativní, často jsou i umělecky nadané a pro své děti pořád vymýšlejí neotřelé aktivity.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Mazlení a společné chvíle, to je vaše. Maminky Ryby jsou velmi chápající, neumí se na své děti příliš dlouho zlobit. I když se něco stane, zanedlouho je vše odpuštěno. Stačí, když se na vás dítě podívá nebo vás obejme. Vždy roztajete jako led.

máma

Maminky Ryby se nikdy nedokážou dlouho zlobit. (foto: depositphotos)

Tak co myslíte, jste přesně taková máma, jak praví hvězdy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Chytrá máma uklízet nemusí. Díky úklidové službě budete mít více času na své nejbližší!

Spánek je základ. Osvojte si rituál, který zavést před tím, než dáte dítě spinkat

 

Mohlo by se vám také líbit: