Zajistěte ženě občas oddech, bude nadšená

od Kachlíková
0 komentář

K zaplakání! Právě jsem si uvědomila, že můj poslední „večírek“ nebyl o Silvestru. Byl 30. března roku 2013, kdy jsme s malým opožděním slavili desáté výročí, co jsme s mužem spolu. Dvě hodiny hlídání hodnou tchýní. Možná dvě a půl, abych nebyla zlá… Uááááá, chci a potřebuji volno!

Jak často dopřáváte volno vaší ženě?

Krása bytu

Bohužel, právě v zimě je byt velkým a často jediným útočištěm, kde se “zavřít“. Máte-li širokou rodinu, známé a ostatní, koho můžete navštěvovat, máte částečně vyhráno. Kdo by si v zimě rád nedopřál oddech v podobě odevzdání se do cizích rukou a péče.

Do vašeho interéru nakupte vonné svíčky, dekoraci plnou žluté a oranžvé barvy. Tak jistě nabijtete  pozitivní energií nejen svou ženu.

Solná jeskyně

Občas si na ni vzpomenu. Je tady kousek, v městečku nedaleko od nás. Musíme se objednat, můžou tam i děti. Pokud půjdeme všichni, relax rozhodně nehrozí. Párek kluků nenechá solnou jeskyni klidnou, natož tak tichou! V každém případě pokud si ji rezervujete, čekává vás krásný zážitek.

Kadeřnice

Kupte vaší ženě poukaz do kadeřnictví. Odpočinek v podobě dvou až třech hodin je bezva a pro vás ne tak dlouhý, budete-li mezitím hlídat. Navíc bude vaše milá úplně nová!

Zumba

Pokud vaši ženu přesvědčíte k tomu, aby navštívila hodinu zumby, jistě nebude zklamaná! Ona, ani vy! Dopřeje si hodinu vzpruhy, adrenalinu, společnosti ostatních žen, které nesou stejný úděl. Jistě to uvítá.

Keramika

Pro ženy, které mají rády relax v podobě hnětení, laskání a masírování, může být vyhovující třeba hodina keramiky. Nejenže si odpočine a přijde na jiné myšlenky, jako bonus ještě přinese hotový hrnek, mísu, nebo obrázek.

Chce to čas a volné hodiny!

Na všechny vyjmenované odpočinkové aktivity potřebujeme volno. Když nemáme babičku, hodnou kamarádku, ani jinou rodinu, která pohlídá děti, zajistěte paní na hlídání! Ať to stojí, co to stojí, vaše žena vám jistě bude vděčná a její radost bude k nezaplacení.

Co já bych svému muži za takové nečekané, milé a dá se říci, že i potřebné volno dala! Proto neváhejte, objednejte své ženě hodiny masáží, sportu, nebo kondičních jízd v autoškole. Adrenalin a uvolnějí z jízdy si přinese až domů!

Mohlo by se vám také líbit: