Majka (29): Sex mě bolí a přítel je při něm surový. Kdybych s ním ale nespala, mám doma peklo

od Michaela Romanová
0 komentář
sex

Mám tři děti a dvě z nich z předešlých dvou vztahů. Když jsem si našla současného přítele, byla jsem ráda, že mě přijal a mé děti vzal za své. Dal nám všechno – pozornost, zázemí a finančně nás zajistil. Jenže to nechtěl zadarmo. Musela jsem mu dělat služku, uklízet, vařit dvakrát denně a být mu kdykoliv po vůli. On má totiž přítel rád dost neobvyklé sexuální praktiky. Netrvalo dlouho a pochopila jsem, proč mu žádný z jeho předchozích vztahů nevyšel. Já ale odejít nemohu, nemám kam.

Děti měly vše a já brečela do polštáře

Byla jsem jednou vdaná, po rozvodu jsem odešla jen s dluhy a malým půlročním miminkem. Mohla jsem sice bydlet u našich, ale ve dvoupokojovém bytě to nebylo úplně ideální. Pak jsem potkala otce svého druhého dítěte, to byl alkoholik, který mě opustil ještě těhotnou. Opět jsem skončila u rodičů, tentokrát jsem tam ale byla se dvěma dětmi a to bylo ještě horší. Když se objevil Patrik, úplně mě ohromil. Nebyl to alkoholik, nesázel, měl stálou práci, vlastní byt a nosil obleky.

Vzal mě několikrát na rande a nabídl mi, že mohu i s dětmi bydlet u něj, že jim bude klidně dělat tátu, protože si rodinu vždy přál. Uvědomovala jsem si, že bych neměla dělat unáhlená rozhodnutí, ale u našich jsme se opravdu mačkali, a navíc otec byl nemocný. Věděla jsem, že je to možná nabídka, která přijde jen jednou, a měla bych toho využít. Pořád jsem splácela dluhy po prvním manželovi, byla jsem na mateřské, sama bych si byt dovolit nemohla. Navíc jsem ho měla skutečně ráda.

A tak jsme se s dětmi přestěhovali. Najednou jsem nemusela vařit z vody, měly jsme všechno. Krásné zázemí, chodili jsme na výlety, v tomto ohledu se o nás Patrik opravdu postaral. Zpočátku jsme měli normální sexuální styk, jenže on mi pořád říkal, že mu to nestačí. Chtěl po mně věci, které jsem sama ani neznala, někdy mě to i bolelo nebo mi to bylo nepříjemné, ale děti byly spokojené. A tak jsem dělala, co chtěl, a v noci jsem potají brečela do polštáře.

násilí

ilustrační obrázek (foto: depositphotos)

Odejít jsem nestihla

Stále se jeho požadavky stupňovaly, říkal mi, jak se mám oblékat, abych pro něj byla přitažlivá, v posteli byl hrubý a požadoval, abych na něj močila nebo se mnou začal souložit, i když jsem nechtěla. Dokonce ho nezastavilo ani to, že spím. Byla jsem unavená, tělo jsem měla samou modřinu, protože on má rád hodně tvrdý sex, začala jsem se ho dokonce bát, a tak jsem se rozhodla, že odejdu.

To už jsem ale nestihla, protože jsem zjistila, že čekám další dítě. K dětem se choval ale vždy hezky, jen za zavřenými dveřmi ložnice se z něj stávalo zvíře. Nikdy nerespektuje to, že já nechci nebo mi je něco nepříjemné. Když on chce, musí to tak být.

Několikrát v těhotenství jsem sex odmítla, měla jsem komplikace, bála jsem se o zdraví sebe i miminka, ale ani na tohle nereagoval. Porod jsem měla také složitý a komplikovaný, poporodní potíže mám dodnes a bolí mě i normální styk, ale to pro přítele také není žádnou překážkou. Vždy si vezme to, co chce.

Když s ním nespím, je to peklo

Krátce po porodu jsem se ale bránila a sex jsem razantně odmítala, pak nastalo teprve peklo. Doma pak s nikým nemluvil, na děti byl jen hrubý a mě dokonce zbil. Když jsem ale svolila a sex byl, všechno se uklidnilo, na děti byl zase jako předtím, začal mi pomáhat. Takhle to je u nás stále dokola. Musím se svým přítelem spát, aby se to dalo doma přežít, bolí to, ale já nemohu jinak. Vždyť se třemi dětmi bych neměla už vůbec kam jít.

Nechci brát dětem zase zázemí, vždyť o něj už několikrát přišly, navíc to nejmladší je ještě v plenkách. Připadám si ale hrozně, nesnáším jeho i sebe. V noci ale raději držím a tiše trpím, jen aby byl klid.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

S malými agresory je třeba mluvit

Sex v těhotenství má řadu výhod. Silnější orgasmus je bonus

Mohlo by se vám také líbit: