Spočítat hypotéku online nestačí. Získejte to nejlepší a odměnu až 10.000 Kč

od Chytrá Máma
0 komentář

Plánujete novou hypotéku nebo chcete levněji splácet tu vaši a hledáte to nejlepší řešení? Dnes už všichni vědí, že nejlepší hypotéka není jen o úrokové sazbě a na internetu si můžete nechat spočítat hypotéku na online porovnávači nebo kalkulačce. To ale není zrovna dobré řešení. Výsledky z těchto kalkulaček jsou totiž orientační a nemáte jistotu, že dostanete opravdu to nejlepší a jestli je toto řešení pro vás dostupné. Jak je to možné?

Online srovnavače hypotéky pouze automaticky spočítají základní informace, které do kalkulačky vložíte. Tyto informace jsou častokrát nesprávně vkládány. Jsou to v podstatě jen kontaktní formuláře, kde odesíláte své kontakty a provozovatel těchto srovnavačů je pak prodává finančním poradcům. Dopředu tak ani nevíte, kdo se vám ozve s následnou nabídkou. Proto je lepší, když váš požadavek od začátku řeší zkušený hypoteční poradce, který se specializuje právě na hypotéky.

Nechte si spočítat hypotéku výhodněji

Pokud chcete doopravdy ušetřit, řešte vše od začátku s profesionálem, který není závislý na bance nebo stavební spořitelně. Získáte tak potřebnou konzultaci, kombinace finančních produktu a hlavně přehled o tom, kolik vás bude stát splácení hypotéky, co si připravit a na co si dát pozor.

Zkušený hypoteční poradce vám potom zajistí vše potřebné, a to od potřebných posouzení bonity (jestli vůbec na hypotéku dosáhnete), přes jednotlivé kalkulace nákladů, výběr vhodného řešení a poskytovatele, administrativu s bankou a vyjednání obchodních slev a sběr podkladů po banku, až po asistenci při čerpání hypotéky a levnějšího splácení.

Vhodným způsobem se totiž dá zajistit zaplacení hypotéky levněji a rychleji, než když půjdete přímo do své banky.

Získejte odměny až 10.000 Kč za každé doporučení

Pro osoby starší 18 let je k dispozici jednoduchá mobilní aplikace, přes kterou lze odesílat tipy na zájemce o hypotéky (nové hypotéky i refinancování hypotéky až 2 roky dopředu), ale hlavně za tipy na prodej nemovitosti nebo její pronájem! Stačí se jen registrovat na stránce, kde poskytují odměny za hypotéky. Pak získáte SMS s odkazem na stažení aplikace, a můžete pohodlně posílat svá doporučení. V aplikaci pak máte informace o svých odeslaných tipech. Nikdo vás nebude nutit k plnění nějakých minimálních limitů a podmínek. Je to čistě jen na vás, jak aktivní budete, a kolik tipů pošlete. Tato možnost přivýdělku je ideální hlavně pro maminky na mateřské dovolené.

Mohlo by se vám také líbit: