Víte, že Venušiny kuličky pomáhají ženskému zdraví?

od Chytrá Máma
0 komentář
venušiny kuličky

Venušiny kuličky představují erotickou hračku, se kterou si hlavně žena užije slast. A je jedno, jestli bude v posteli sama nebo si bude užívat intimní chvilky s partnerem. Ovšem pozor, to není vše, co Venušiny kuličky nabízí, mají i skvělé zdravotní účinky.

Venušiny kuličky pro dámy i páry

Venušiny kuličky v sobě snoubí posilovací a erotickou pomůcku. Dnes si můžete užít mnoho tvarů, velikostí, barev a dokonce i materiálů. Nemusíte v nich tak hledat pouhý zdroj rozkoše. Už jen samotné erotické hračky a i intimní aktivity velmi pomáhají k uvolnění napětí. Pocit slasti při dosažení vrcholu nás oblaží endorfiny a příjemnými požitky, což má blahodárný vliv i na naši psychiku. A právě ta má zejména dnes vliv i na fyzické zdraví. Venušina kulička ženám navíc pomáhá i posilovat pánevní svaly. Stahováním a uvolňováním této partie, kdy chcete stisknout kuličku ve vagině, trénujete tuto oblast. Snadno tak předejdete inkontinenci a i sexuální život si budete užívat mnohem více, protože svaly nebudou ochablé. Venušiny kuličky se tak hodí nejen ženám, které jsou single a chtějí si užít intimní slast. Jsou i skvělým trenérem. Navíc je ocení i páry, které si užijí další dimenze rozkoší.

Venušina kulička pro vaši nekonečnou rozkoš

Říkáte si, jak vybrat venušiny kuličky? Pokud s nimi začínáte, vyberte si klasiku. Až se s nimi seznámíte, můžete sáhnout po sadě venušiných kuliček. Ty mohou mít například různou váhu, velikost. Také se nabízí chytré venušiny kuličky, které vám připomenou, že je čas trénovat. Ono totiž pohrávání si s Venušinými kuličkami nepřináší pouze trénovanější pánevní dno, ale třeba i svalnatější bříško. Pokud stále tápete, obraťte se na kvalitní sexshop. Máte ostych? Nemusíte. Vyberte si takový, který slibuje maximální soukromí. To znamená, že když si budete prohlížet dané produkty, web nesbírá cookies, tedy informace o vašem počítači a ostatní pak neodhalí, na jakých stránkách jste byli. Stejně tak neoznačí balíček se zásilkou svým logem nebo adresou, takže nikdo nepozná, co se v balíčku skrývá. Jedním z ověřených sexshopů je Sexio.cz, který nabízí maximální diskrétnost.

Mohlo by se vám také líbit: