Ověřené homeopatika, které vyléčí kašel

od Kachlíková
0 komentář

Rodiče všech dětí se je snaží co nejdéle chránit před užíváním léků. Jsou totiž pro dětský organismus mnohem větší zátěží, než pro organismus dospělých. Co však dělat, když vidíte, že nemoc sílí, kašel nabírá na intenzitě a vaše dítě léčbu zcela jistě potřebuje?

Šetrné homeopatika

Homeopatická léčba je velmi šetrná. Někteří lidé jí stále ještě nevěří a berou ji spíše, jako by byla jen placebo. To však není pravda.

Homeopatika je možné použít už pro malé miminka při růstu zubů, bolestech bříška, při neklidu… Dávkování doporučí lékař a vy pak dávku kuliček jednoduše rozpustíte ve vodě a podáváte dítěti. Homeopatika pomůžou dokonce i kojícím ženám k podpoře tvorby mléka při snížení laktace. Způsobů využití homeopatik je nespočet.

Dráždivý, suchý kašel

Tento druh kašle je velmi častý. Dítě nárazovitě kašle, nic nevykašlává a občas kašel přechází až do dávivého. Právě na tento kašel je určen homeopatický sirup Drosetux.

Je sladký, děti tak nemají problém s jeho užíváním. Je určen už dětem od dvou let a užívá se v dávce 2,5 – 5 ml 3-5x denně, záleží na stáří dítěte a požadované intenzitě. Dítě by nemělo alespoň 15 minut před a po podání sirupu nic jíst, ani pít. Zakoupíte ho v lékárně a cena se pohybuje kolem 140,–Kč.

Vlhký kašel

Velký úspěch v boji proti vlhkému kašli sklízí homeopatický sirup Stodal. Chuťově je opět sladký, takže dětem chutná. Pokud by jim přišel přeslazený, je možné ho zapít pár hlty vody, čím méně zapíjení, tím lépe. Opět by měl být dodržen rozestup mezi jídlem a užitím sirupu – alespoň 15 minut před a po podání Stodalu nic nejíst a nepít. Je také určen pro děti již od dvou let a dávkování je obdobné, jako u Drosetuxu. Cenově je o něco levnější, zakoupíte ho asi za 120,–Kč. Ceny si však určují lékárny samy.

Věřím, že vašim dětem tyto dva sirupy pomůžou a kašel už pro vás nebude představovat velkého strašáka.

Mohlo by se vám také líbit: