Plánujete rodinu? Odkryjte, jaký bude otec podle znamení zvěrokruhu

od Nikol Kolomazníková
0 komentář
otec

Znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodíme, nám předurčuje určité vlastnosti. Některé mohou být do života přínosem, jiné právě naopak. Odhalte podle znamení zvěrokruhu vašeho partnera, jaký z něj bude otec – ideálně ještě před tím, než s ním přijdete do jiného stavu.

Kozoroh

Táta Kozoroh je opravdu praktický. Jsou to spolehliví partneři, na které se můžete spolehnout jak při psaní úkolů s dětmi, tak i nějakou tou domácí povinností. Pozor ale na mnohdy přehnané ambice, které mohou tatínci narození v tomto znamení přenášet na své děti.

Štír

Tátové narození ve znamení Štíra rádi své dětičky rozmazlují. Ve hře na hodného a zlého policajta jsou oni vždy ti hodní, zatímco vy budete postavená do role zlého padoucha. Muži Štíři si zakládají na rodině, která je pro ně vždy na prvním místě.

Rak

Máte-li po svém boku Raka, máte tak vedle sebe emotivního jedince, který si s dětmi vytvoří opravdu silné a nerozbitné pouto. Tento muž bude stát po vašem boku, bude vaše opora a pokud půjde o děti, budete se na něho moci kdykoli a v čemkoli spolehnout.

balet

Jak poznáte, že z něj bude skvělý otec za každých okolností? (foto: depositphotos)

Lev

Tatínek lev má jediný cíl: být v očích svých dětí ten nejlepší. Vzor, ke kterému budou vzhlížet a budou chtít být přesně jako on. Tito muži jsou sebevědomí a odhodlaní ve všem, co dělají. Umí děti povzbudit k novým věcem, podpořit je, ale pozor – umí také kritizovat.

Střelec

Podnikaví Střelci neposedí chvíli na jednom místě, pro děti tak neustále vymýšlí nějaké aktivity, plánují výlety pro celou rodinu, zkrátka s nimi není nuda. Jsou pro každou zábavu, nezkazí legraci. Zakládají si na spravedlnosti a vyžadují férové jednání.

Býk

Pokud se váš partner narodil ve znamení Býka, můžete si oddechnout. Je to spolehlivý člověk, rozhodně se nebudete muset bát nechat děti jen s tatínkem, protože se o ně postará na jedničku. Otec Býk je klidný, dokáže se čelem postavit k řešení jakéhokoli problému.

Blíženec

Táta Blíženec bude pro objevování světa stejně tak nadšen jako jeho ratolesti. Rád je naučí novým věcem, je zrovna tak zvědavý jako to malé dítě, proto ho budou dětičky milovat. V útlém věku je to super, ale v období puberty může docházet ke konfliktům, protože tatínci Blíženci se možná až příliš zajímají a to puberťáky nebere.

octovství

Odhalte, jaký bude otec. (foto: depositphotos)

Váha

Muž narozený ve znamení Vah je kreativní, harmonický a uspořádaný. Hýří nápady a záleží mu na tom, aby se všem jeho dětem dávalo rovným dílem. Nesnese upřednostňování, miluje rodinný život, do kterého vnáší určitý řád a pohodu.

Panna

Ženy mající po svém boku muže narozeného v tomto znamení se mohou na svoji drahou polovičku kdykoli a v čemkoli spolehnout. Mnohdy dokonce mohou mít pocit, že tatínci zvládají úkoly spojené s dětmi a péčí o ně lépe nežli ony. To nemusí být na škodu.

Ryba

Rybám nechybí nápady, jsou to emotivní a zároveň tvořivé duše. Rodina je pro ně na prvním místě, klidně by se pro blaho dětí rozkrájely. Nemají rády konflikty, snaží se jim proto předejít, a když už k nějaké rozepři dojde, mají tendence nechat jejich řešení na někom jiném.

Beran

Otec Beran je dobrodruh tělem i duší a pro tuhle vášeň dokáže nadchnout i děti. Společně s ním pojedete stanovat nebo sjíždět řeku, žádného nápadu se jen tak nezalekne. Vyhýbají se sporům a příliš se nezapojují ani tehdy, kdy dojde na výchovu.

Vodnář

Tátové Vodnáři možná někdy působí laxně, jindy se zase zajímají až příliš. Na prvním místě, pokud jde o rodinu, je pro ně legrace, ale někdy mají problém ubrat a nepoznají, kdy musí jít sranda stranou a je na místě řešit věci s vážnou tváří.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Maminky podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, jestli hvězdy nelžou

Nevlastní děti nejsou problém. Jak se s nimi co nejlépe sžít?

Mohlo by se vám také líbit: